FIXED Smile Motion tracker s motion senzorem, růžový

Kód: FSM03
Novinka
Značka: FIXED
569 Kč –12 %
fixed smile motion ruzovy2
569 Kč –12 % 499 Kč
Skladem 1-2 dny

logo-fixed

Detailní informace

Detailní popis produktu

logo-fixed

FIXED Smile Motion tracker

Nejpokročilejší vyhledávač věcí na trhu. Zabudovaný pohybový senzor. Ode dneška již žádné ztracené věci. Chytrá upozornění do aplikace, 

Bluetooth hlídač FIXED SMILE sleduje vaše osobní věci. Jedním pohledem do aplikace Smile ve vašem chytrém telefonu máte vše pod kontrolou. Upozorní vás, pokud necháte ležet peněženku na stole v restauraci. Pohlídá zamčené kolo na zahrádce. Nebo ukáže na mapě poslední zaznamenanou polohu vytroušeného svazku klíčů.

Pohlídá vše, na čem vám záleží

Po aktivaci trackeru se ze Smile stane pečlivý strážce vašich klíčů, peněženky, kufru nebo čehokoliv co vás napadne. Když otevřete aplikaci a kliknete na váš Smile, okamžitě o sobě dá vědět zvoněním a blikáním. Kde jsem nechal klíče? Samozřejmě, zvonění se ozývá od věšáku v předsíni. Dvojklikem tlačítka na trackeru si můžete naopak „prozvonit“ svůj smartphone. Samozřejmostí je volba melodie, ať to má styl. Majitelům iOS zařízení může v hledání díky hlasovým povelům pomoci Siri.

Pohybový senzor

Smile má v sobě ukryt pohybový senzor, který po aktivaci upozorní na nechtěný či nežádoucí pohyb. Upozornění dostanete okamžitě do aplikace a Smile sám spustí hlasitý alarm.

Rodinné sdílení


Aplikace FIXED Smile nabízí i možnost rodinného sdílení údajů z jednoho Smile pro více uživatelů. Máte strach, aby se vaše dítě nezatoulalo cestou do školy? Pokud má u sebe sdílený Smile připojený k telefonu, ve Vaší aplikaci se během chvilky ubezpečíte, že je tam, kde má být. Na mapě v aplikaci uvidíte v reálném čase polohu zvoleného Smile. Vaši blízcí tak budou vždy v bezpečí pod dohledem Smile.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí elektro
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-fixed

fixed-pome

logo-fixed

Smart značka, která se vyvíjí a za pomoci vlastní výroby zdokonaluje své produkty. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadní a zjednoduší každodenní činnosti, popřípadě odlehčí od starostí.

fixed-smile-wallet

Ruční, vlastní výroba

Kvalita produktů je pro značku Fixed rozhodující. Snažíme se ji zajistit jak důkladným testováním, tak zejména vlastním vývojem a výrobou. Výrobní šicí dílna sídlí v Prostějově a právě tady ve městě s dlouholetou oděvní tradicí vznikají dnes módní, praktická a vysoce odolná pouzdra na telefony, tablety či notebooky.

Vlastní vývoj

Na vývoji pouzder pracuje tým designérů, který dohlíží na to, aby naše pouzdra byla nejen praktická a funkční, ale také moderní a stylová. Inspiraci proto čerpají jak z potřeb každodenního života, tak i z nových trendů.

Věříme, že to ocení jak naši prodejci, tak i samotni zákazníci.

 

fixed-smile-mob

Jak funguje FIXED Smile?

  • stáhni si aplikaci - smile si rozumí s iOS i Android zařízeními. Vše důležité je v aplikaci, kterou stáhneš na jedno kliknutí. Aplikaci jsme sami vyvinuli, je to živý organismus, který neustále aktualizujeme a vylepšujeme. Aplikace funguje se smartphony, tablety a unikátně také s Apple Watch.
  • klikni a přidej Smile - jedním kliknutím v aplikaci aktivuj a přidej Smile. Zmáčkni tlačítko na Smile. To je vše, můžeš začít. Tak snadné to je.
Solight       ·           radflek    ·           hihippo       ·     skross       · thermilate.cz