FIXED

Webová stránka značky: FIXED

logo-fixed

fixed-pome

logo-fixed

Smart značka, která se vyvíjí a za pomoci vlastní výroby zdokonaluje své produkty. Nabízí širokou škálu produktů, které usnadní a zjednoduší každodenní činnosti, popřípadě odlehčí od starostí.

fixed-smile-wallet

Ruční, vlastní výroba

Kvalita produktů je pro značku Fixed rozhodující. Snažíme se ji zajistit jak důkladným testováním, tak zejména vlastním vývojem a výrobou. Výrobní šicí dílna sídlí v Prostějově a právě tady ve městě s dlouholetou oděvní tradicí vznikají dnes módní, praktická a vysoce odolná pouzdra na telefony, tablety či notebooky.

Vlastní vývoj

Na vývoji pouzder pracuje tým designérů, který dohlíží na to, aby naše pouzdra byla nejen praktická a funkční, ale také moderní a stylová. Inspiraci proto čerpají jak z potřeb každodenního života, tak i z nových trendů.

Věříme, že to ocení jak naši prodejci, tak i samotni zákazníci.

 

fixed-smile-mob

Jak funguje FIXED Smile?

  • stáhni si aplikaci - smile si rozumí s iOS i Android zařízeními. Vše důležité je v aplikaci, kterou stáhneš na jedno kliknutí. Aplikaci jsme sami vyvinuli, je to živý organismus, který neustále aktualizujeme a vylepšujeme. Aplikace funguje se smartphony, tablety a unikátně také s Apple Watch.
  • klikni a přidej Smile - jedním kliknutím v aplikaci aktivuj a přidej Smile. Zmáčkni tlačítko na Smile. To je vše, můžeš začít. Tak snadné to je.
Žádné produkty značky FIXED nebyly nalezeny...
Solight       ·           radflek    ·           hihippo       ·     skross       · thermilate.cz