Terla FreeLime

Terla logo(1)

 

Terla FreeLime jsou úsporné spořiče nové generace, které mají vysokou odolnost vůči vodnímu kameni.
Princip těchto EKO spořičů je založen na omezení průtoku vody a přidání okolního vzduchu do proudu vody, přičemž omezení průtoku vody nemá vůbec vliv na kvalitu a účinnost mytí.

EKO spořiče Terla Vám dle typu ušetří až tisíce korun ročne za vodu a energii potřebnou k ohřevu vody.

 terla-freelime

Nenechte se zlákat nákupem běžných spořičů na trhu, které uvádějí hodnotu úspory vody pouze 20 až 30 %.

Spořiče Terla mají konstatní průtok při tlaku 1 až 5 bar.

EKO spořiče Terla jsou podle typu kompatibilní se všemi vodovodními bateriemi s vnitřním závitem M24 x 1, vnějším závitem (M22 x 1) a vnitřním závitem (M28 x 1), vhodným pro vanové baterie.

EKO spořiče Terla se dodávají i v antivandal provedení, které je vhodné pro použití ve veřejných prostorách. Pro montáž a demontáž musí být použit speciální klíč, který se součástí výrobku. Perlátor není možné pak z vodovodní baterie odmontovát/odcizit. .


terla-freelime-otocny-kloub

Pro snadnější mytí nádobí v kuchyni můžete svůj spořič rozšířit o otočný kloub pro spořiče Terla s vnějším závitem nebo vnitřním závitem.

Úsporné průtokové regulátory na sprchu Terla FreeLime

  • jsou kompatibilní se všemi sprchovými hadicemi i bateriemi , protože mají standardní vnější i vnitřní závit 1/2". Průtokové regulátory Terla FreeLime stačí jen namontovat mezi hadici a sprchovou hlavici.

Využití těchto spořičů a regulátorů je široké, od bytů, domů, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic až po veřejné toalety a sprchy.

Antivápenné perlátory značky Terla jsou zdravotně nezávadné a splňují požadavky na výrobky pro přímý a krátkodobý styk s pitnou vodou dle Vyhlášky č. 409/2005 Sb. v platném znění.

Žádné produkty značky Terla FreeLime nebyly nalezeny...
Solight       ·           radflek    ·           hihippo       ·     skross       · thermilate.cz